Hoe werkt het

Sommige scholen hoeven nauwelijks iets extra’s te doen om het Verkeersveiligheidslabel Flevoland te behalen, omdat ze al op diverse manieren bezig zijn met verkeersveiligheid. Van andere scholen vergt het iets meer aandacht en aanpassing. Hoe verschillend de scholen ook zijn, de ervaring leert dat vrijwel alle labelhoudende scholen blij zijn dat ze het label hebben èn dat ze het willen houden!


Wanneer het Verkeersveiligheidslabel Flevoland de muur van uw basisschool nog niet siert, bent u ongetwijfeld nieuwsgierig naar het aantal punten en sterren dat uw school al zou scoren met de huidige verkeerseducatie en -activiteiten. Door u hier aan te melden, krijgt u de gelegenheid om de vragenlijst in te vullen, waarmee u vrijblijvend een beeld krijgt van de stand van zaken. De gemeentelijk verkeersveiligheidscoördinator neemt contact met u op om door te spreken welke aanvullingen er nodig zouden zijn om het label te behalen. U kunt dan gebaseerd kiezen of, hoe en wanneer u het Verkeersveiligheidslabel Flevoland wilt behalen.